نوترین » گالری عکس » عکس بازیگران » زندگینامه و عکس فرهاد مجیدی و همسر اولش و دومش

زندگینامه و عکس فرهاد مجیدی و همسر اولش و دومش

فرهاد مجیدی و همسرش دومش,فرهاد مجیدی و همسرش اولش,فرهاد مجیدی و همسرش جدیدش,عکس همسر فرهاد مجیدی,فرهاد مجیدی و زنش,فرهاد مجیدی و خانواده اش,عکسهای فرهاد مجیدی ,عکس خانوادگی فرهاد مجیدی ,عکس دختر فرهاد مجیدی ,عکس برادر فرهاد مجیدی ,فرهاد مجیدی و برادرش فرزاد مجیدی,تصاویر فرهاد مجیدی ,عکس های فرهاد مجیدی و زنش,فرهاد مجیدی و همسرش فرناز مومنی ,فرهاد مجیدی و همسرش ودخترش

زندگینامه و عکس فرهاد مجیدی و همسر اولش و دومش (4) زندگینامه و عکس فرهاد مجیدی و همسر اولش و دومش (5) زندگینامه و عکس فرهاد مجیدی و همسر اولش و دومش (6) زندگینامه و عکس فرهاد مجیدی و همسر اولش و دومش (7) زندگینامه و عکس فرهاد مجیدی و همسر اولش و دومش (8)

فرهاد مجیدی Farhad Majidi متولد ۱۳ خرداد ماه ۱۳۵۵ در تهران متولد شد. پدر او کارمند ارتش بود. همسر وی، فرناز مومنی نام دارد و دارای دو فرزند به نام های تیام و سیام (امیر بردیا) می باشد.

زندگینامه و عکس فرهاد مجیدی و همسر اولش و دومش (10)

                      فرناز مومنی همسر فرهاد مجیدی

در فروردین ۹۲ با انتشار عکس زیر در شبکه های اجتماعی برخی سایتها و وبلاگ شایعات زیر را مطرح کرند .

زندگینامه و عکس فرهاد مجیدی و همسر اولش و دومش (1)

این عکسی است که در فیس بوک منتشر شده و منتسب به فرهاد مجیدی و همسرش است. همسر دوم مجیدی که گفته می شد دلیل اصلی سفر او به تیم قطری هم بوده. ستاره آبی ها تعطیلات عید را در امارات و برای گذراندن در کنار همسر دومش سپری کرد.
ازدواج دوم فرهاد مجیدی برعکس ازدواج اولش بدون سرو صدا و درج در نشریات ورزشی انجام شد. این بازیکن مشهور تیم استقلال که چندی پیش، هوس گرفتن زن دوم به سرش زد و زن دوم نیز برای خود اختیار کرد که در فیس بوک تصاویری در این رابطه منتشر شد.   به هر حال ازدواج دوم این ستاره برعکسازدواج اولش بدون سرو صدا و درج در نشریات ورزشی انجام شد خبری از چاپ عکس روی جلد نبود!

زندگینامه و عکس فرهاد مجیدی و همسر اولش و دومش (9) زندگینامه و عکس فرهاد مجیدی و همسر اولش و دومش (2) زندگینامه و عکس فرهاد مجیدی و همسر اولش و دومش (3)

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

هفده + 20 =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز