نوترین » گالری عکس » عکس بازیگران » رویا حسینی / بیوگرافی و عکس های شخصی رویا حسینی مجری

رویا حسینی / بیوگرافی و عکس های شخصی رویا حسینی مجری

رویا حسینی,بیوگرافی رویا حسینی,عکسهای رویا حسینی,عکس رویا حسینی,عکس های رویا حسینی  ,تصاویر رویا حسینی,  رویا حسینی مجری تلویزیون  ,زندگینامه رویا حسینی,

رویا حسینی  بیوگرافی و عکس های شخصی رویا حسینی مجری (1) رویا حسینی  بیوگرافی و عکس های شخصی رویا حسینی مجری (2)

زمانی که وارد خانه خانم رویا حسینی، مجری برنامه خونه زندگی شدم، یک مطلب برایم خیلی جلب توجه کرد و آن، اینکه منزل خانم حسینی کاملاً سنتی و ایرانی آراسته شده بود؛ خانه ای که کدبانوی آن مجری برنامه خونه زندگی و سفر ایمن است.

هنگامی که متاهل شدم…

بعد از اینکه در سال ۷۶ با همسرم در دانشگاه آشنا شدم، پس از مدتی به خواستگاری آمد و ازدواج کردیم. با یکدیگر زندگی را زیر یک سقف آغاز کردیم و با توجه به اینکه تجربه آشپزی نداشتم ولی آشپزی کردم. فامیل، دوستان و آشنایان، من را به عنوان شیرینی پز خوبی قبول دارند. به همین دلیل آنها همیشه انتظار دارند با شیرینی و دسر پذیرای آنها باشم. همسرم، ماکارونی، لازانیا و خورش بادمجان دستپخت مرا دوست دارد. برای خرید منزل، با هم هماهنگ هستیم و بخشی از خرید را من انجام می دهم و بخشی دیگر را همسرم به عهده می گیرد.


تهیه غذا در خانه

خانم ها تمایل دارند، بهترین غذا را برای همسر و فرزندان خود تهیه و تدارک ببینند تا خانواده دور سفره جمع شوند و با هم غذا میل کنند ولی با توجه به اینکه اغلب بانوان شاغل هستند، پرداختن به غذای منزل و توجه به خوراک خانواده کمی متفاوت تر جلوه می کند.

رویا حسینی  بیوگرافی و عکس های شخصی رویا حسینی مجری (3)


به غذا، رنگ و بوی عشق بدهید

ذائقه انسان ها هر ۱۰ سال یک بار، تغییر می کند و این بدین معناست که ممکن است خوراکی با غذاهایی را که در ۱۰ سال گذشته خیلی دوست داشتیم، کنار بگذاریم و خوراکی هایی را که از خوردن آن فراری بودیم و دوست نداشتیم، میل کنیم. بهترین آشپزها معتقدند، اگر به آشپزی علاقه داشته باشید می توانید بهترین غذاها را آماده کنید. پس با توجه به این نظر ما هم می توانیم با افزودن کمی عشق به مواد اولیه، غذا را خوش طعم تر کنیم.

با قطع آب، عصبی نمی شوم

با توجه به شرایط، امکان قطعی آب وجود دارد. ولی با تدبیر می توانیم در مواقع بحرانی خود را کنترل کنیم. حتی این اتفاق ممکن است هنگام آشپزی رخ بدهد که تسلط بر شرایط و کنترل اوضاع در زمانی که مهمان نیز داریم، کار بسیار سختی است.

 

رویا حسینی  بیوگرافی و عکس های شخصی رویا حسینی مجری (4)


کله پاچه دوست دارم

غذاهای سنتی مثل حلیم و کله پاچه را دوست دارم. البته تبحری در پختن آنها ندارم ولی دوست دارم زمانی که همگی دور هم جمع هستیم، این غذاها را صرف کنیم. مثلاً در ماه مبارک رمضان، حلیم می خوریم و در صورتی که صبح زود از خواب بیدار و برای رفتن به کوه آماده شویم، کله پاچه می خوریم.


تفاوت غذای فریزری و غذای تازه

در واقع غذای فریزری برای من حکم این را دارد که باقیمانده غذا اسراف نشود. ما همیشه انتظار داریم در خانه، غذای گرم و خانگی آماده باشد تا همه دور هم، غذا را صرف کنیم.

 

رویا حسینی  بیوگرافی و عکس های شخصی رویا حسینی مجری (5) رویا حسینی  بیوگرافی و عکس های شخصی رویا حسینی مجری (6)


اگر سرخ کن نباشد

اگر در منزل ماکروفر، چای ساز، قهوه جوش، سرخ کن و تستر نباشد، هیچ اتفاقی نمی افتد، چون هنر آشپزی به این وسایل نیست. برای آشپزی، وجود اجاق گاز مهم است.

نذری هم می پزم

ما ایرانی ها با نیتی که در تهیه نذری داریم، دوست داریم بهترین غذا را برای نذری اماده کنیم. من هم همچون بقیه نذر می کنم و معمولاً نذری را خودم می پزم. البته به کمک تعدادی از دوستان و فامیل که اغلب هم شله زرد و عدس پلو نذر می کنم.

رویا حسینی  بیوگرافی و عکس های شخصی رویا حسینی مجری (9) رویا حسینی  بیوگرافی و عکس های شخصی رویا حسینی مجری (8) رویا حسینی  بیوگرافی و عکس های شخصی رویا حسینی مجری (7)


عادت های غذایی خود را تغییر نمی دهم

برای سفارش غذا در رستوران، اصلاً رغبتی ندارم که غذای جدید را تست کنم. همیشه ترجیح می دهم غذای همیشگی را سفارش دهم. در مورد غذاهای محلی هم ترجیح می دهم، غذاهای محلی را در آن شهر به خصوص امتحان کنم. مثلاً خورش خلال را در کرمانشاه بخورم.


غذا خوردن با عزیزان مزه دارد

اگر یک پیشنهاد دو نفره برای شام داشته باشم، تصمیم گیری برایم سخت است، چون من دوست دارم با مادرم، همسرم، یکی از دوستان صمیمی، برادر و خانواده ام غذا بخورم. تا به امروز به هیچ پیشنهادی، به عنوان یک فرصت دو نفره نگاه نکرده ام ولی اگر قرار باشد فقط یک نفر مرا همراهی کند، آن یک نفر هم حتماً یکی از این عزیزان خواهد بود که حتماً در هنگام خروج از رستوران، غذایی را هم تهیه می کنم و برای بقیه عزیزان می برم.

چک نهایی خانه با آقای خانه

وقتی می خواهیم برای سفر آماده شویم فردی که قرار است چک نهایی منزل را انجام دهد؛ به قولی شیر آب و فلکه گاز را ببندد، همسرم است. من زیاد در این کارها وارد نمی شوم، البته به همسرم هم زیاد مطمئن نیستم ولی به هر حال او این وظیفه را به عهده دارد.

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

5 + 5 =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز