نوترین » گالری عکس » عکس جدید » رنگ سال 2016 – 95 آبی و صورتی ملایم

رنگ سال 2016 – 95 آبی و صورتی ملایم

رنگ سال 2016,رنگ سال 95,آبی و صورتی ملایم رنگ سال 2016 – 95,رنگ سال2016,رنگ سال95,رنگ سال 2016 چیست,رنگ سال 95 چیست,رنگ سال چه رنگی است 95,مد رنگ سال 2016

مد رنگ سال 2016 - 95 آبی و صورتی ملایم (2)

موسسه رنگ پنتون برای اولین بار دو رنگ را برای یک سال معرفی کرد، بنابراین سال ۲۰۱۶ شاهد دو سایه ملایم و کمرنگ آبی (Serenity) و صورتی (Rose Quartz) خواهیم بود.

 

انتشار اعلامیه این شرکت، یک رویداد سالانه است که با دقت از طرف صنعت مد و طراحی به عنوان هدایت کننده یک روند پیگیری می‌شود. این روند معمولا از طریق دکوراسیون خانه، مد و طراحی در طول چند سال گسترش می‌یابد و با اعلام رنگ سال بسیاری از خرده فروشان محصولاتی به این رنگ را ارائه می‌دهند.

 مد رنگ سال 2016 - 95 آبی و صورتی ملایم (3)

این دو رنگ خاص ممکن است یک جفت نوزاد را به یاد ما بیاورد، اما پنتون می‌گوید که هدف این نیست. لیتریک آیزمن، مدیر اجرایی موسسه رنگ پنتون که نظارت بر انتخاب سالانه رنگ را بر عهده دارد می‌گوید: این سایه ها برای انتقال گرمای گلگون و آرامش انتخاب شده‌اند. کوارتز رز یک صورتی بچه‌گانه نیست و آن احساس ضعیف را ندارد.

 

پنتون که متعلق به شرکت داناهر در واشنگتن است، دارای یک سیستم است که به تولید کنندگان کمک می‌کند تعریف دقیقی از رنگ به دست آوردند. این شرکت هر سال با نظرسنجی از طراحان دکور و طراحان مد، و همچنین تولید کنندگان و خرده فروشان، متوجه می‌شود آن‌ها برای استفاده از چه رنگی برنامه‌ریزی کرده اند و سپس به رهبری خانم آیزمن، رنگ سال آینده انتخاب می‌شود.

مد رنگ سال 2016 - 95 آبی و صورتی ملایم (1)

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

6 − پنج =

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز